Kudo

Za studena lisovaná dobrota

Rybí receptura, která je lisovaná za studena, aby si udržela výživové benefity všech svých ingrediencí.

Krmivo srbské rodinné značky Kudo, která má více než 30letou historii.

Ikona citace
„Čerpá ingredience z plodné podunajské oblasti – od Alp až po Černé moře. Značka udržuje blízké vztahy se všemi farmáři, kteří tak dodávají jen ty nejlepší ingredience.“

Ingredience jsou navíc vždy čerstvé a nikdy neputují přes kontinenty nebo moře, což by mohlo snížit jejich kvalitu.

Protože se krmiva neupravují tepelně, lisují se za studena a nejsou pasterizovaná, udrží si vysoký výživový profil a nedochází ke znehodnocování ingrediencí. Řada zákazníků tedy dává takovýmto recepturám přednost.

Hlavním zdrojem proteinů v receptuře jsou ryby, což je skvěle stravitelný, chutný zdroj. Krmivo je vyrobeno bez použití zrn, tapioky nebo brambor, obsahuje jen maso, zeleninu a bylinky. Přesně tak, jak to pro psí zažívání příroda zamýšela.

Ikona citace
„Příroda. Chováme k ní respekt a půjčujeme si ingredience.“ Kudo

Značka také klade velký důraz na přírodu a udržitelnost – zakládá si na obnově zdrojů a nikdy by přírodní rovnováhu nechtěla narušit. To je další z důvodů, proč ingredience dováží hned ze „sousedství“, kde má vše pod kontrolou. I samotný proces lisování, který používá pro všechny svá krmiva, je mnohem méně energeticky náročný než bežná extrudace granulí.

Kudo striktně odsuzuje jakékoli násilí na zvířatech a testování krmiv a léčiv na zvířatech držených v kleci. Je tedy sympatické, že všechna krmiva v Kudo testují na vlastních mazlíčcích – takovou důvěru mají ve své za studena lisované ultraprémiové receptury.