Bohemia Pet Food

Návrat k českým kořenům

Přirozená strava psů, to je cíl ryze českých receptur Bohemia Pet Food. Skutečné suroviny, které můžete vidět a cítit. Přírodní receptury, žádné přidané látky.

Krmiva jsou totiž negranulovaná, suroviny jsou míchány. Všechny ingredience se navíc mohou chlubit českou nálepkou. Nabízíme i superprémiové pamlsky Bohemia Pet Food v podobě různých druhů exkluzivního sušeného masa z českých lesů a chovů, jako je krůta, daněk, muflon, srnec nebo třeba hovězí. K dispozici jsou také oblíbené kvalitní masové konzervy pro psy, většina z nichž se může pochlubit označením „single protein“. To znamená, že obsahují pouze jeden druh bílkoviny – 70 % unikátních druhů masa. Dále je v jejich složení už jen zeleninový vývar a za studena lisovaný lněný olej. Sortiment uzavírá další unikátní produkt – vývary v pastě nebo prášku pro přidání extra živin a chuti do misky pejska.

Ikona citace
„Značka se vrací ke skutečným kořenům ve výživě psů.“

V době, kdy je trh přesycen granulovanými krmivy, svítá zákazníkům, kteří chtějí tradiční čistý produkt, naděje v podobě Bohemia Pet Food. Značka se inspiruje starou školou chovatelů, kteří v historii neměli možnost na trhu sehnat kompletní granulovaná krmiva, a krmné dávky si každý sestavoval sám z dostupných regionálních surovin. Pro nás je výzvou a potěšením tyto staré recepty znovu objevovat a nabídnout vám je v recepturách Bohemia Pet Food.

Kompletní krmivo pro psy Bohemia Pet Food je vhodné pro všechny psy ve všech věkových fázích. Každé balení má garantován optimální poměr nutričních látek dle norem FEDIAF. Jako jediní výrobci máme schválenou výrobu kompletního krmiva pro psy a kočky od Ústředního kontrolního a zkušebního ústavu zemědělského ČR a vyrábíme kompletně bez přidaných umělých doplňků.