Velkoobchod

Na velkoobchodním trhu s těmi nejlepšími krmivy pro psy a kočky se pohybujeme už přes 20 let a víme tak velmi dobře, jak plnit přání vašich mazlíčků a tím i přání vaše. Máme osobní bohaté zkušenosti s kvalitní výživou psů z naší chovatelské stanice Redox, kde už desítky let vychováváme šampiony z našich německých ovčáků. Náš klíč k vaší spokojenosti je důvěra, profesionální servis, vysoká kvalita, flexibilita a dobrá cena. Krmiva si totiž dovážíme přímo od výrobců, takže můžeme nabídnout velmi zajímavé velkoobchodní podmínky.

Ikona citace
„Jsme rodinná firma s přátelským přístupem. To nás odlišuje od velkých komerčních distributorů.“

Výhody spolupráce s HPF

Ať už jste s námi dlouhodobě, teprve se s námi seznamujete nebo byste s námi chtěli začít spolupracovat, chtěli bychom pro vás shrnout 9 důvodů, proč si při vší pokoře myslíme, že je výhodné spolupracovat právě s Hájek Pet Food.

 1. DVOUÚROVŇOVÁ DISTRIBUČNÍ CESTA. Oproti běžné tříúrovňové praxi, kdy produkt cestuje od výrobce ke koncovému zákazníkovi přes distributora a ještě přes velkoobchodníka, plní HPF roli distributora i velkoobchodníka zároveň. Distribuční řetězec se tak zkracuje na VÝROBCE-DISTRIBUTOR-PRODEJCE-ZÁKAZNÍK. To ve výsledku znamená nižší ceny produktů a vyšší marži pro prodejce.

  → zákazník dostává vysokou kvalitu za dobrou cenu, přičemž vám zůstává dobrá marže.


 2. VYSOKÁ KVALITA PRODUKTŮ ZA DOBROU CENU. Řídíme se vzorem Tomáše Bati, který ctil jednoduché pravidlo „levněji a zároveň kvalitněji než konkurence”. My sice nic nevyrábíme, ale dovážíme, dle našeho nejlepšího vědomí a svědomí, ta nejkvalitnější krmiva, která existují, a snažíme se je vždy prodávat levněji než naše konkurence. Kromě toho, že to děláme pro zdraví psů a koček, si uvědomujeme, že když se bude dařit vám a budete spokojení, bude to stejné platit i pro nás. Proto chceme, abyste se měli co nejlépe!

  → snažíme se ze všech sil, abyste u nás měli zboží levnější a zároveň kvalitnější.


 3. SPOLUPRÁCE SE 7 VÝROBCI Z NĚKOLIKA ZEMÍ. S nimi obchodujeme ve čtyřech měnách. S námi tedy může být sortiment vašeho obchodu velmi různorodý a vždy najdete pro vás vhodné alternativy. S námi nejste závislí na 1 výrobci, což by mohlo v případě jeho nenadálého výpadku vést k řadě obchodních nepříjemností.

  → s různorodým sortimentem výrobců z celého světa vás výpadek u jedné značky neohrozí.


 4. VELKÉ ZAVEDENÉ ZNAČKY I MALÉ SVĚŽÍ ZNAČKY. V naší nabídce najdete produkty jak dominantních celosvětových výrobců, jako je Diamond Pet Foods, tak i těch menších, regionálních jako například Bubeck. Společně s všeobecně známými značkami, které sice zákazníka uspokojují, ale zároveň už ho tolik s postupem času nemusí nadchnout ničím novým, můžete zákazníkovi nabídnout něco svěžího. Něco poctivého a přitom stejně kvalitního, o čem ještě ani neví, že to existuje a že to chce. Jak říkal Henry Ford:„Kdybychse byl zeptal lidí, co chtějí, řekli by že rychlejšího koně.”

  → poctivé produkty menších značek mohou opravdu hezky doplnit váš sortiment a nadchnout zákazníka.


 5. SOFISTIKOVANÝ, PŘEHLEDNÝ VELKOOBCHODNÍ SYSTÉM. U nás můžete snadno objednávat přes přehlednou B2B platformu, kde navíc vidíte statistiky svých nákupů a vašich oblíbených značek, které mohou vést k zajímavým vhledům ohledně odebíraného zboží.

  → rychlé objednávky přes uživatelsky příjemný B2B e-shop.


 6. GRAFICKÉ PRÁCE NA MÍRU ZDARMA. Je vám k dispozici tým našeho grafického studia, který vám pomůže s propagací námi dovážených produktů. Můžete si u nás objednat:
  velké poutače – plachty, vlajky, desky, roll-upy, polep výlohy
  webové bannery – pro vaše weby a e-shopy nebo na bannerové pozice na jiných webech
  tiskoviny – letáky, plakáty, skládačky, brožury, katalogy, Jsme otevřeni i dalším nápadům. Více informací najdete na https://b2b.hpf.cz/cs/graficke-prace.

  → pomůžeme vám zdarma s návrhem propagačních materiálů.


 7. INSTALACE  REKLAMNÍCH MATERIÁLŮ. Na námi vytvořenou grafiku navazuje realizace a instalace materiálů, která jde také na naše náklady.

  → zdarma vám vyrobíme a nainstalujeme reklamní materiály.


 8. POMOC S NASTARTOVÁNÍM OBCHODU. Otevíráte novou prodejnu? Rádi za vámi přijedeme a pomůžeme vám zorientovat se na trhu s chovatelskými potřebami. Věříme, že by vám naše více jak 20leté zkušenosti v oboru mohly pomoct do začátku a odpovědět na palčivé otázky spojené s podnikáním na tomto nelehkém trhu.

  → pomůžeme vám rozjet nový obchod a zorientovat se na trhu s chovatelskými potřebami.


 9. ŠKOLENÍ, PORADENSTVÍ A ODBORNÉ DISKUZE. Jsme vám k dispozici pro jakékoli rady o námi dovážených produktech a také výživě psů a koček. Můžeme přijet za vámi nebo se stavte vy za námi. A jestli vám to bude příjemnější, sejdeme se třeba někde v klidu u kávy.

  → odborné, přátelské produktové a výživové poradenství.


Pokud jste velkoobchodník nebo chovatel, můžete se registrovat v našem B2B e-shopu. 

Pokud máte jakýkoli dotaz, neváhejte nás kontaktovat. Můžete nám napsat na e-mail info@hpf.cz nebo zavolat na +420 311 679 377.

Obrázek pytlů s krmivem
Nakupujte v našem B2B e-shopu
Pokud s námi ještě nespolupracujete, můžete se tam registrovat jako obchodník, nebo jako chovatel.
Vstoupit do B2B
Výživový poradce
Není vám u našich krmiv něco jasné? Potřebujete poradit s výživou vašich mazlíčků? Kontaktujte našeho výživového poradce. Můžete volat kdykoli během dne nebo napsat e-mail, pokud to máte rádi černé na bílém.