Nejkvalitnější značky z celého světa

Hlavními pilíři naší vize jsou nejvyšší kvalita a výjimečnost krmiv, skvělý servis, to vše pro pevné zdraví mazlíčků. Proto v naší nabídce najdete pouze unikátní superprémiová krmiva z celého světa, která uspokojí i ty nejnáročnější labužníky.

Nabízíme delikatesy pro psy a kočky všech věkových kategorií a jedince s různými specifickými stravovacími potřebami. Divoká série amerických krmiv Taste of the Wild, labužníci z kanadského Petcurean, kteří se spokojí jen s těmi nejlepšími ingrediencemi, Essential Foods vyprodukované čistým britským venkovem, švédská rodinná firma Magnusson Pet Foods, která vyrábí bio krmiva pečená v troubě, receptury Isegrim, které ve vašem psovi probudí vlčí geny, nebo ryze české receptury Bohemia Pet Food. A tím to nekončí. Přesvědčte se sami!

 

Bohemia Pet Food
Přirozená strava psů, to je cíl ryze českých receptur Bohemia Pet Food. Skutečné suroviny, které můžete vidět a cítit. Přírodní receptury, žádné přidané látky.
Bubeck
Exkluzivní pochoutky pečené v kamenných pecích rodinné firmy Bubeck. Poctivé německé řemeslo.
Crockex Wellness
Receptury z okolí italské Parmy jsou kompletní superprémiová krmiva s nízkým obsahem bezlepkových zrn.
Diamond Care
Unikátní veterinární receptury navržené pro řešení specifických zdravotních problémů vašich mazlíčků.
Diamond Pet Foods
Kompletní krmiva pro dospělé psy všech plemen s vysoce stravitelnými ingrediencemi. Standardní řada Premium, vysoce přírodní Naturals a její bezobilná verze Grain-Free.
Dibaq Sense
Exkluzivní řady hypoalergenních suchých holistických krmiv s nízkým obsahem bezlepkových zrn, nebo přímo bez zrn. Dále masové konzervy a salámky a také speciální doplňky stravy.
Essential Foods
Pokud si váš pes nebo kočka potrpí na vysoký standard kvality, která navíc senzačně uspokojí jejich chuťové buňky, pak jsou krmiva Essential Foods tou správnou volbou.
Hájek Pet Fashion
Představujeme vám módní značku pro psy a kočky Hájek Pet Fashion, která se zpočátku zaměřuje především na pelechy.
Hofseth BioCare
Norská firma Hofseth BioCare nabízí pro vašeho mazlíčka superprémiový lososový olej pro skvělý apetit, zdravé srdce a lesklý kožich.
Isegrim
Jednoduše přirozená strava, které se vaši psi už nevzdají. Respektuje stravovací spektrum divokých vlků.
Nutra-Nuggets
Superprémiové krmivo vyráběné v USA dle nejnovějších trendů ve výživě, které poskytuje prvotřídní kvalitu za prvotřídní ceny.
NutraGold
Kompletní krmivo postavené na základech holistické receptury v podobě balení NutraGold Holistic, anebo řada bezobilných krmiv NutraGold Grain-Free.
Magnusson Petfood
Rodinná firma, která vyrábí poctivá bio krmiva pečená v troubě pouze z ingrediencí vyprodukovaných okolními farmáři.
Petcurean
Krmiva z kanadské přírody pro psy a kočky. Značka nabízí dvě řady: extra čerstvé receptury NOW FRESH a GO! pro mazlíčky se specifickými stravovacími potřebami.
Primordial
Krmiva z italského údolí jídla s kulturou gastronomie zakořeněnou tak hluboko, že se dotýká pradávných instinktů psů a koček.
Taste of the Wild
Vaše šelmy touží okusit chuť drsné divočiny a vy teď máte šanci jim to dopřát. Americká krmiva Taste of the Wild plná divokého masa nabaží i ty nejnáročnější labužníky.