Dibaq Sense

Čerstvost pro všechny smysly

Exkluzivní řady hypoalergenních suchých holistických krmiv s nízkým obsahem bezlepkových zrn, nebo přímo bez zrn. Dále masové konzervy a salámky a také speciální doplňky stravy.

Španělská značka Dibaq je jedním z největších hráčů na poli výživy domácích mazlíčků na světě. Klade velký důraz na kvalitu, životní prostředí, vývoj a inovace. V naší nabídce najdete řadu Sense Fresh, kterou značka Dibaq reflektuje v poslední době rychle sílící trend, jímž se začíná řídit celé odvětví s kompletními krmivy – čerstvé suroviny v granulovaných krmivech.

Ikona citace
„Čerstvé ingredience jsou chutnější a stravitelnější, 100% přírodní a splňují standard pro lidskou spotřebu.”

Všechny receptury pomáhají posílit imunitní systém psa a preventivně působí proti alergiím a problémům s trávením. Čerstvá řada Dibaq Sense Fresh nabízí receptury s lososem, krocanem, kuřetem, kachnou nebo jehněčím.

Více než 60 let zkušeností dosvědčuje odbornost španělské skupiny Dibaq Group na poli výživy a zdraví mazlíčků. Dibaq nabízí širokou škálu řad specifických krmiv pro psy a kočky, aby uspokojil výživové a chuťové potřeby nejrůznějších zvířecích zákazníků po celém světě.

Skupina Dibaq Group je jedním z předních národních a mezinárodních výrobců krmiv pro mazlíčky. Dibaq je dobře známý ve více než 30 zemích po celém světě.

Ikona citace
„Přes 300 pracovníků v několika zemích se denně zasazuje o to, aby značka byla jednou z těch, která udává tempo a trendy na mezinárodním trhu s krmivy pro mazlíčky.”

Produkty Dibaq jsou vyráběny z ingrediencí, které jsou pečlivě vybírány, aby mohly vzniknout receptury se zbrusu novými chutěmi a texturami. S výzkumem a testováním firmě asistují zkušené laboratoře na univerzitě ve Valencii. Celý výrobní proces krmiv se zaměřuje na vývoj význačných produktů, které mají jasně definovatelnou charakteristiku, a zároveň stojí na pevném základu silné identity značky Dibaq.