Chovatelský klub

Poctiví chovatelé psů si zaslouží náš respekt. Protože už dlouhá léta sami vkládáme nemalé úsilí do naší chovatelské stanice Redox, dobře si uvědomujeme jak časovou, tak finanční náročnost této práce. To je jeden z důvodů, proč aktivní chovatele psů s radostí podporujeme. Staňte se členem chovatelského klubu Hájek Pet Food!

Členem chovatelského klubu Hájek Pet Food se může stát každý aktivní chovatel psů. Aktivním chovatelem myslíme každou osobu, která se pravidelně účastní sportovně-kynologických akcí nebo odchovává štěňata.

Stačí když nás kontaktujete, vyplníte přihlášku a zaregistrujete minimálně dva psy. Potom už jen pravidelně odebíráte nasmlouvaná minimální množství krmiv značek z naší nabídky.

Výhody členství:

  • nákup produktů výše zmíněných značek za velkoobchodní ceny
  • ke každému novému vrhu balení krmiva zdarma
  • pro nové majitele štěňat obdrží chovatel slevový kupón na nákup krmiv z našeho sortimentu.
  • výhodné reklamní partnerství v podobě sportovního oblečení s logem pro sportovně-kynologicky aktivní chovatele
  • doprava zdarma

 

Podrobné podmínky jsou k dispozici po vytvoření účtu v našem B2B e-shopu. Pokud jste chovatel, začít můžete jednouduše tady:

Pokud máte jakýkoli dotaz, neváhejte nás kontaktovat. Můžete nám napsat na e-mail info@hpf.cz nebo zavolat na +420 311 679 377.

Obrázek pytlů s krmivem
Registrujte se v našem B2B e-shopu
Máte dvě možnosti – jako chovatel, nebo jako obchodník.
Registrovat se
Výživový poradce
Není vám u našich krmiv něco jasné? Potřebujete poradit s výživou vašich mazlíčků? Kontaktujte našeho výživového poradce. Můžete volat kdykoli během dne nebo napsat e-mail, pokud to máte rádi černé na bílém.