Diamond CARE

Diamantová veterinární péče

Unikátní veterinární receptury navržené pro řešení specifických zdravotních problémů vašich mazlíčků.

Kvalita ingrediencí

Tým veterinářů a odborníků na výživu navrhl Diamond CARE tak, aby byl založen na vědeckých poznatcích a pečlivém přístupu ke specifickým potřebám mazlíčků. Z toho důvodu je kvalita a poctivost ingrediencí Diamond CARE pro účel a poslání jednotlivých receptur zásadní. Byly vybrány jen řádně výživné přísady té nejvyšší kvality od omezeného počtu pečlivě vybraných a prověřených dodavatelů.

S nimi si tým Diamond Pet Foods vytvořil za dobu své existence dlouhodobý, pevný vztah. Namísto neustálého poptávání nových, např. levnějších, dodavatelů razí Diamond Pet Foods tento přístup založený na důvěře a jistotě. To také vede partnery, aby sami investovali do kontroly kvality, školení o bezpečnosti krmiv a do vybavení pro laboratorní testování. Jen tak mohou splňovat přísné standardy spolupráce.

  • Bílkoviny z opravdového masa včetně lososa, jehněčí moučky, kuřete a vaječného proteinu.
  • Spousta živinami nabité zeleniny, jako je mrkev, batáty, brambory nebo špenát.
  • Ovocné ingredience plné antioxidantů, jako jsou rajčata, borůvky a pomeranče.
  • Esenciální mastné kyseliny a oleje v ideálních poměrech.
  • Patentované garantované směsi probiotik dle přísných standardů kvality a bezpečnosti pro podporu zdravého zažívání a imunitního systému.

Standardy bezpečnosti

Víme, že pokud krmíte vašeho mazlíčka krmivy Diamond CARE, děláte to proto, že máte svého mazla rádi a jeho výživu berete opravdu vážně. Zvláště pokud potřebuje speciální jídelníček.

Ikona citace
“Pro Diamond Pet Foods není nic důležitějšího než bezpečnost ingrediencí a výsledných produktů.”

Výrobní procesy jsou založeny na přísných a vědecky pokročilých protokolech pro bezpečnost jídla. Základní suroviny jsou neustále monitorovány a testovány, stejně jako výrobní prostředí, procesy a finální produkty. Výroba a bezpečnost jsou zdokonalovány na základě nejnovějších vědeckých a technologických pokroků.

Přednosti receptur Diamond CARE

Omezené ingredience. Úzký výběr vysoce kvalitních ingrediencí představuje alternativní možnost krmení, která v recepturách Sensitive Skin, Sensitive Stomach a Renal stále poskytuje zcela kompletní výživu pro dospělé psy.

Snadno stravitelné bílkoviny. Bílkoviny v těchto recepturách byly pečlivě vybírány. Mají tu nejvyšší kvalitu a jsou vysoce stravitelné. Je to například vaječný protein, bramborová bílkovina nebo jehněčí a kuřecí moučka. V receptuře Sensitive Skin pro psy je jediným zdrojem bílkoviny hydrolyzovaný losos.

Bezobilné. Jako alternativa za zrna jsou zde využity jiné zdroje kvalitních uhlohydrátů, jako jsou brambory nebo hrách.

Antioxidanty. Garantovaný obsah zinku, selenu a vitaminu E pomáhá podporovat imunitní systém.

Směs omega mastných kyselin. Omega-6 a omega-3 mastné kyseliny, které pocházejí například ze slunečnicového oleje, kuřecího tuku, vajec nebo lněného semínka podporují zdravou kůži a kožich. Omega-3 mastné kyseliny v recepturách pocházejí z mořských zdrojů.

Garantované probiotické kmeny. Pro podporu trávení a zdravého imunitního systému poskytuje každá porce Diamond CARE pro psy garantované množství živých kultur probiotik K9 Strain® Probiotics. Kočičí krmivo je zase doplněno probiotiky Viables® Probiotics. Tyto prospěšné bakterie jsou vyvíjeny speciálně pro psy a kočky a zpracovány tím nejčistším způsobem za přísných podmínek dle lidských standardů. O pre- a pro-biotikách se můžete víc informací dočíst v jednom ze článků na našem blogu.

Vlákninová směs. Optimální směs jak rozpustné, tak nerozpustné vlákniny v každé receptuře pomáhá podporova zdravé trávení. Nerozpustná vláknina v recepturách pro mazlíčky s nadváhou dopomáhá k pocitu sytosti. V ostatních recepturách podporuje trávení vláknina ve formě rajčatového mláta, psyliového semene nebo sušeného kořene čekanky.

L-karnitin. Ten je přidáván do receptur pro kontrolu nadváhy a pomáhá tělu efektivněji metabolizovat tuk.

Glukosamin a chondroitin. Tyto živiny jsou přidávány do receptur pro kontrolu nadváhy a pomáhají tělu vyživovat klouby.

Superpotraviny. Kapusta, chia semínko, dýně, borůvky, quinoa a další superpotraviny v recepturách Weight Management jsou obzvláště bohaté na živiny a pomáhají vašemu mazlíčkovi poskytnout komplexnější výživu.

Hnědá rýže. Lehce stravitelná hnědá rýže je jediným zdrojem zrn v receptuře Renal Formula for Adult Dogs. Receptura je jinak grain-free.

Ideální obsah sodíku. Receptura Renal Formula pro dospělé psy má garantovaný obsah sodíku nižší než 0,25 %.