Diamond Pet Foods

Diamantová péče

Kompletní krmiva pro dospělé psy všech plemen s vysoce stravitelnými ingrediencemi. Standardní řada Premium, vysoce přírodní Naturals a její bezobilná verze Grain-Free.

Krmiva Diamond jsou vyrobena z ingrediencí té nejvyšší kvality a receptury navrženy tak, aby se díky nim mohl mazlíček cítit skvěle a aby mu pomohly zůstat aktivní celý život. Každá receptura Diamond obsahuje pečlivě určené hladiny bílkovin, tuku a dalších nezbytných živin pro ideální tělesnou kondici. Spolu s antioxidanty a vlákninou pro podporu správného trávení poskytují krmiva Diamond všechny živiny, které váš mazlíček každý den potřebuje. V Diamondu provádí rozsáhlé výzkumy, mají vlastní patentované technologie a přísné výrobní standardy, které přesahují běžný standard v odvětví krmiv. To vše za jediným cílem.

Kromě základních receptur Premium Adult a Hi-Energy nabízí Diamond i tři speciální řady – přírodní Diamond Naturals, ve které najdete receptury pro citlivé zažívání a kožní obtíže nebo krmivo pro vysoce aktivní psy, řadu Diamond Grain-Free, která nabízí bezobilnou variantu receptur Naturals, a veterinární receptury CARE.

Ikona citace
„Abyste měli jistotu, že s každým zakoupeným krmivem Diamond dostává váš mazlíček zdravou, bezpečnou a cenově dostupnou stravu té nejvyšší kvality.“

Přednosti receptur Diamond

Antioxidanty. Silné antioxidanty jako je selen a vitamin E podporují imunitní systém a zdravý životní styl.

DHA. Lososový olej poskytuje DHA (Kyselina dokosahexaenová), omega-3 mastnou kyselinu, která je důležitá pro mozek a správný vývoj zraku u štěňat. U kojících fen se DHA přenáší od matky ke štěněti pomocí mateřského mléka.

Glukosamin a chondroitin. Garantované hladiny těchto doplňků pomáhají v péči o klouby a chrupavky.

Omega nasycené kyseliny. Kuřecí tuk spolu s rybí moučkou, lněným semínkem nebo lososovým olejem poskytují omega kyseliny, které jsou nezbytné pro zdravou kůži, zářivý kožich a celkové zdraví.

Podpora trávení. Vláknina ze sušené dužiny řepy pomáhá zažívacímu systému a podporuje celkové zdraví mazlíčka.

Nezbytné vitaminy a minerály. Ty jsou potřebné pro celkové zdraví vašeho mazlíčka. Přesně určená směs těchto živin je přidávána do každé receptury.