Magnussons' Organic

Kompletní krmivo pro psy oceněné certifikačním orgánem jakost KRAV. Krmivo je vyrobeno z organických lokálních švédských surovin. Je vhodné pro štěňata velkých plemen, pro dospělé psy v běžné aktivitě a pro starší psy.

Varianty a doporučené maloobchodní ceny
4,5 kg 690 Kč
10 kg 1390 Kč

Podrobný popis

Termín „organický“ odkazuje na způsob, jakým jsou některé potraviny vyráběny. Organické suroviny jsou pěstovány nebo chovány bez použití umělých chemikálií, hormonů, antibiotik nebo geneticky modifikovaných organizmů. Aby tedy mohl být potravinový výrobek označen jako organický, nesmí obsahovat žádné přidané umělé látky. To zahrnuje i umělá sladidla, konzervační látky, barviva nebo aromatické látky.

U ekologicky pěstovaných plodin se používají přírodní hnojiva, jako je hnůj pro zlepšení růstu rostlin. Zvířatům, která jsou chována v organickém prostředí, nejsou podávána antibiotika nebo hormony.
 
Ekologické zemědělství má tendenci zlepšovat kvalitu půdy a zachovávat podzemní vody. Snižuje také znečištění a celkově prospívá životnímu prostředí. Nejčastěji nakupované organické potraviny jsou ovoce, zelenina, obilí, mléčné výrobky a maso.

Složení

Čerstvé kuřecí maso 45 %, hrách, grahamová mouka, za studena lisovaný řepkový olej, čerstvá vejce, mrkev, brusinky. Všechny ingredience  jsou švédského původu a certifikovány jakostním orgánem KRAV organic.

Analytické složky

Hrubý protein 22 %, hrubé oleje a tuky 12 %, hrubá vláknina 3,5 %, uhlohydráty (NFE) 46 %, hrubý popel (minerální látky) 7,5 % (z toho vápník 1,3 % a fosfor 1 %), vlhkost 9 %. Energetická hodnota: 1422 kj/100 g.