Dibaq Sense Suplement Healthy Coat&Skin

Dibaq Sense Suplement Healthy Coat&Skin

Přírodní doplněk ke krmivu pro dospělé psy, které díky obsahu biotinu a organického zinku zajišťuje lesklou srst.

Varianty a doporučené maloobchodní ceny
200 g 290 Kč

Podrobný popis

Doplněk stravy k doplnění krmiva pro psy. Hodí se zejména pro období línání nebo jako příprava na výstavu. Podporuje zbarvení srsti a pomáhá zvyšovat její lesk a posiluje pojivové tkáně kůže. Zároveň pozitivně působí na posílení imunity a celkové kondice psího organismu díky β-glukanům ve formě přidané složky MacroGard a nukleotidů. Zdravá a lesklá srst s Dibaq Sense Coat & Skin.

Složení

Droždí, sušené drůbeží maso a droby, hydrolyzované drůbeží maso a droby, uhličitan vápenatý, inaktivované kvasinky Saccharomyces cerevisiae, oxid hořečnatý.

Analytické složky

Hrubý protein 38 %, hrubý tuk 7,5 %, hrubá vláknina 4,9 %, hrubý popel 21,5 %.

Doplňkové látky na kg

Nutriční doplňkové látky: Stopové prvky: Měď 210 mg (doplněno o chelát mědi a n-hydrát aminokyselin), mangan 63 mg (doplněno o chelát manganu a n-hydrát aminokyselin), zinek 1 013 mg (doplněno o chelát zinku a n-hydrát aminokyselin). Vitamíny: vit. E 450 mg, vit B1 110 mg, vit B2 225 mg, vit B6 180 mg, vit B12 380 µg, vit. C 11 100 mg, niacinamid 1 600 mg, biotin 1 000 mg.

Návod

Doplněk by měl být podáván pravidelně jednou denně, ideálně smíchaný s jídlem. V případě běžných kožních problémů, jako je línání, nadměrné línání nebo šedá srst kolem očí, podávejte po dobu čtyř týdnů. Při přípravě na výstavu administrujte šest týdnů před akcí.