Dibaq Sense Suplement Joints&Mobility

Dibaq Sense Suplement Joints&Mobility

Přírodní doplněk pro dospělé a starší psy. Zlepšuje pohyblivost tím, že zmírňuje kloubní problémy.

Varianty a doporučené maloobchodní ceny
200 g 590 Kč

Podrobný popis

Díky kompletní receptuře, která obsahuje protizánětlivé MSM a boswellii, je doplněk stravy vhodný zejména pro starší psy, kteří mají problémy s pohybovým aparátem způsobené zraněním nebo věkem. Preventivně zlepšuje zdraví pohybového aparátu. Je obohacen o bioaktivní kolagenní peptidy ve formě přidané složky Petagile pro podporu zdravé funkce kloubů. Pomozte zdraví a pohyblivosti svého psa přidáním tohoto doplňku do jeho krmiva.

Složení

Kolagenový peptid, hydrolyzovaná drůbeží moučka a droby (nízkomolekulární bílkovina nespustí alergickou reakci Vašeho psa), glukosamin 13 %, hydrolyzovaný kolagen, chondroitin sulfát 5,5 %, methylsulfonylmethan 5,2 %, žraločí chrupavka, mořské lastury (kalcifikované), kyselina hyaluronová 0,8 %, extrakt z Boswellia serrata 5 %.

Analytické složky

Hrubý protein 72 %, hrubý tuk 1,2 %, hrubá vláknina 0,1 %, hrubý popel 0,9 %.

Návod

Doplněk by měl být podáván pravidelně, ideálně smíchán s jídlem. Denní dávku lze rozdělit v závislosti na frekvenci krmení. Doporučuje se poskytovat doplněk po dobu tří měsíců. Pokud je nutné kúru opakovat, doporučuje se udělat přestávku (cca jeden měsíc). V závažných případech (výrazná bolest při pohybu, pokusy o zpomalení artrózy atd.) může být doplněk podáván bez přerušení. V takových situacích je třeba délku léčby konzultovat s veterinářem.